SMEBS - creativity that works for you
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SMEBS - creativity that works for you

Официалният форум на СМЕБС
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 10 д

Go down 
АвторСъобщение
Сибил Бойчев
Администратор / Administrator
Администратор / Administrator
Сибил Бойчев


Male
Брой мнения : 135
Age : 34
Registration date : 02.07.2007

10 д Empty
ПисанеЗаглавие: 10 д   10 д EmptyСря 20 Яну 2010, 22:01

Още призори,звънецът в ГПЧЕ звъни. Стая 311 кои със кои не знаи се,а във стая 305-там пък никой не е вред.Още от вратата шум се вдига,Ево вика ‘Стига вече стига’.Сибил отново е на време,но на кой му дреме.Щом лап-топ-а донесе,класът ни пак ще изреве:’Искаме и ний 6-ца при таз госпожица’.Дони пак крещи,а стаята ехти.Професор Славков речи пак държи,а радиото Цвети все бръмчи.‘Жик-так’ дясно-ляво ще се чува,а Ваньо пак хитрува.В час по ФВС Дражу пак топката забива,а Шира даскала тушира.Пак Калинка е дежурна,но към лавката се втурна.Ивета пак задачите пресмета,а Цвета изрисува портрета на кмета.Петя докторицата си драска на корицата,а Косе-Босе все не чува и във Монтето заплува.Сийка пак си пее и си розовее,а Маринка в клас пита:’Може ли аз?’,после Радка пък запява:’Все Маринка обобщава!’.Иво е каратист голям,а и от нищо не го е срам,без да се стеснява вика до забрава.’Ало,вие сте в ефир’ момчетата крещат,но на Сретениева Буш и вика ‘Ало’ не за 1-ви път.Деси Принчипесата е по-висока от завесата,кошове забива и всички ги разбива.Момчетата му викат ‘Шишо Бакшишо’,ама Евелин да им не пристегне каишо.Личко хубавеца вечният ерген,той е винаги засмен и свири всеки ден на своя акордеон червен.На Биляна Евси и шамар плесна и даскалицата стресна.Добри и Албена са загазили до колена,повторно ги кръщават да ги ошашават.Кристиян е умник,щото е на Тотев ученик.’Спокойно,аз съм!’ и съм толкова разпасан,на волейбол ги бия без да дигам гюрунтия.Сибил се изкефи и запомни грешната Дона с големите бомби.As soon as Биляна влезе в час и каза на целия ни клас:’Така съм го направила и аз!’.Калинка оправда общественото мнение,че има царско име и царско поведение.Миши щрака на клавиши и се римува с Ракиши.Йоли как се ококоли,като спрегна немските глаголи.Ренка берковска пуска лафове и смешки и има разни забежки с пичове яко нечовешки.Кати Т и Кати В не си приличат,но по метала и двете тичат.Вие сте в ефир със ДТВ,тука Деси се изцепи със думата ‘зъби’.Маринка от 10д е с нова прическа и всеки я пита: ‘Кво прави нощеска?’.Ае си одиме,що стана обед,а я съм се кандидатирал за кмет и на центъра на Липен продавам сладолед.
Върнете се в началото Go down
http://hi5.com/friend/130284353--Sibil--Profile-html
 
10 д
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
SMEBS - creativity that works for you :: Разни :: Други-
Идете на: